Praca w Mobilnym Laboratorium Techniki Budowlanej.

PRACA Laborant Budowlany – Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej sp. o. o.

Oferta pracy dla osób z powiatu Wałbrzyskiego

Podstawowe zadania :

  • praca na terenie kraju i w laboratorium stacjonarnym
  • montaż  i demontaż stanowiska badawczego
  • badania okien zgodnie z normą wyrobu na stanowisku badawczym po szkoleniu.

Wymagania ( prosimy nie wysyłać zgłoszeń kandydatur nie spełniających podkreślonych wymagań)

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe) techniczne o kierunku budowlanym
  • doświadczenie zawodowe budowlane lub przy produkcji lub montażu stolarki budowlanej
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w podróżach krajowych
  • skrupulatność, dokładność i terminowość w realizacji zadań
  • doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • zaangażowanie, inicjatywa oraz dynamika w rozwiązywaniu bieżących problemów i powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Praca w Jednostce Notyfikowanej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w bardzo przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać na [email protected]

www.badaniaokien.pl

Verified by MonsterInsights